Magazynowanie mienia w systemie Door-To-Door

Odbieramy

Przyjeżdzamy swoim transportem pod podany adres w Warszawie lub okolicy. Zabezpieczone mienie pakujemy i wieziemy do naszego magazynu.

Przechowujemy

Zabrane mienie przechowywujemy w specjalnie do tego przystosowanym zamkniętym magazynie, w odpowiednich warunkach czekają na czas odbioru.

Zwracamy

W ustalonym dniu odbioru przywozimy naszym busem Państwa rzeczy i w nienaruszonym stanie wnosimy z powortem do mieszkania bądź firmy.

Jak działa usługa Door-To-Door?

Magazynowanie Door-To-Door to nic innego jak wygodne przechowywanie mienia wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Dzwonisz - my przyjeżdżamy swoim transportem po Twoje rzeczy. Ustalamy wygodne terminy odbioru. Jeśli zalegają u Ciebie przedmioty, zwyczajnie nie mieścisz się w swoim mieszkaniu / firmie, planujesz remont i potrzebujesz oczyścić pomieszczenia bądź podczas przeprowadzki musisz przechować gdzieś swój dorobek na czas pozostały do odbioru nowego mieszkania, prezentowana oferta Door-To-Door jest dla Państwa idealna. Na życzenie zapakujemy i zabezpieczymy transportowane rzeczy. Nie ma znaczenia co chcesz przechować - może to być większe AGD lub mniejsze przedmioty takie jak książki. Bez problemu przechowamy każdy rodzaj umeblowania tak długo, jak będzie to potrzebne. Działamy w całej Warszawie oraz okolicy. Niżej podane są dokładne lokalizacje które obsługujemy.

Cennik magazynowania

Znając dobrze rynek usług magazynowych jak i przeprowadzkowych ustalamy wycenę konkurencyjną w stosunku do pozostałych firm w Warszawie. Podczas rozmowy telefonicznej przeprowadzamy krótki wywiad, aby ustalić wstępnie koszty. Możesz również napisać do nas wiadomość E-mail, w której podasz szczegóły magazynowania oraz oczekiwania lub aby nie tracić czasu ustalimy wycenę w miejscu odbioru. W razie szczegółowych informacji również prosimy o kontakt.

Zamów magazyn Door-To-Door

+48 537 637 961

[email protected]