Jesteśmy firmą, która wykonuje profesjonalne przeprowadzki Bielany.

Posiadamy bogate doświadczenie, które pozwala nam na podjęcie ostrożnej i wymagającej wysiłku pracy. Współpracujemy z firmami o wysokiej renomie, galeriami sztuki czy dobrze prosperującymi zakładami, a grono to powiększa się z dnia na dzień, dzięki rekomendacji, jaką otrzymujemy od naszych Klientów. Staramy się dbać o każdego z nich i traktować każde zlecenie indywidualnie, by dopasować ofertę do tych najbardziej wymagających osób i zoptymalizować ją w taki sposób, aby sprostała Państwa wygórowanym oczekiwaniom.

Żeby przeprowadzki Bielany okazały się strzałem w dziesiątkę nasi konsultanci, po rozmowach z Klientami, dopasowują wielkość samochodów do potrzeb przeprowadzki, liczbę pracowników oraz odpowiednie zabezpieczenie do konkretnych przedmiotów. Oferujemy taśmy, folie, stretch, kartony i pojemniki. Używamy także pasów transportowych, gąbek, kocy oraz przekładek tekturowych. Nie mamy problemu z topografią miasta, na każde zlecenie stawiamy się punktualnie i sprawnie wykonujemy zlecenie. Nasze usługi można zamówić w wersji standardowej lub kompleksowej – z załadunkiem, rozładunkiem i rozstawieniem rzeczy według uznania Klienta.

Mamy świadomość, że przeprowadzka jest dla wielu stresującym doświadczeniem, dlatego też przykładamy ogromną wagę, by Klienci w jak najlżejszy sposób odczuli jej skutki. Z całą pewnością możemy stwierdzić, że wybór naszej firmy to najlepszy ze wszystkich możliwych – z nami oszczędzisz nie tylko swój cenny czas, ale i pieniądze. Oprócz indywidualnego podejścia do Klienta cechuje nas niezawodność, doświadczenie, elastyczny cennik, bezpieczny transport, ostrożność, rzetelność, punktualność oraz dodatkowo uśmiech na twarzy.

Przeprowadzki Bielany to nie jedyny aspekt, którym się zajmujemy. Działamy na terenie całej Warszawy i okolic. Uporządkujemy Ci piwnicę, strych czy garaż. Wywieziemy niepotrzebne meble lub sprzęty AGD. Nasz zgrany zespół zadba, by wszystko przebiegło sprawnie i bez najmniejszych szkód.

Mapa Bielany

Zamów Przeprowadzkę

+48 537 637 961

[email protected]