Przeprowadzki Ochota z naszą firmą to sama przyjemność!

Świadczymy usługi przewozowe zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, głównie na terenie Warszawy i okolic. Nie straszna nam praca 24 godziny na dobę, zawsze staramy się być dostępni dla naszych Klientów i z chęcią przygotujemy indywidualny szacunek kosztów bez pobierania dodatkowej opłaty za taką wycenę. Ponadto nie doliczamy też kosztów za zlecenia realizowane w soboty, niedziele czy święta. Zawsze gotowi jesteśmy udzielić odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania. Preferujemy kontakt telefoniczny, mailowy celem doprecyzowania warunków usługi. Jeśli tylko Klient wyrazi ochotę, to zapakujemy, zabezpieczymy oraz przewieziemy mienie pod wskazany adres, a także wniesiemy, rozpakujemy i postawimy przedmioty w określonym miejscu.

Przeprowadzki Ochota realizujemy po uprzednim zaplanowaniu po to, by wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Odbiorcom materiały pakowe, pomóc w rozmontowaniu mebli, wyniesieniu mienia z pomieszczenia oraz rozmieszczenia go w lokalu przeznaczenia. Nasza kadra to osoby doświadczone, odpowiedzialne, dlatego też mogą Państwo liczyć na to, że powierzone nam mienie będzie bezpiecznie przetransportowane i dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie.

To, co nas niewątpliwie wyróżnia na tle innych firm świadczących usługi transportowe i przeprowadzkowe to indywidualne podejście do Klienta. Dzięki temu mają Państwo zagwarantowane, że zaproponowane przez nas rozwiązanie będzie optymalnie dostosowane do Waszych oczekiwań. Pozwoli to na zaoszczędzenie pieniędzy i przede wszystkim czasu, a co za tym idzie zminimalizuje stres oraz kłopoty, jakie zwykle towarzyszą przeprowadzkom. W ramach przeprowadzki Ochota oferujemy przenosiny domów, mieszkań, apartamentów, a także siedzib firm, instytucji czy urzędów. Jesteśmy w stanie przenieść wyposażenie magazynów i innych przestrzeni, jak np. piwnic, strychów albo garaży.

Przez lata zajmowaliśmy się nadzorowaniem setek przeprowadzek, dzięki czemu nabraliśmy ogromnego doświadczenia w tej branży. Cieszymy się również dobrą opinią i nieustannie poszerzamy zakres naszych usług – nie stoimy w miejscu, jesteśmy elastyczni coraz lepiej dostosowujemy się do potrzeb Klientów, często wnikliwych i dokładnych, o wysokich wymaganiach. Zatem jeśli interesują Cię przeprowadzki Ochota, to dobrze trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Mapa Ochota

Zamów Przeprowadzkę

+48 537 637 961

[email protected]