Jeżeli interesują Cię przeprowadzki Praga Północ, to jesteś we właściwym miejscu!

Jesteśmy firmą usługową, zajmującą się transportem i przeprowadzkami. Nasi pracownicy to osoby doświadczone i solidne. Posługujemy się odpowiednio przygotowanym sprzętem, a nasze samochody nadają się do przewozu przedmiotów wielkogabarytowych i nietypowych. Niewątpliwie lata pracy sprawiły, że z całą odpowiedzialnością możemy nazywać się specjalistami w dziedzinie w pełni profesjonalnych przeprowadzek. Poza tym nie przestajemy doskonalić naszych umiejętności. Jesteśmy za innowacyjnością, która idzie w parze z wysoką jakością oferowanych usług.

Przeprowadzki Praga Północ realizujemy w oparciu o atrakcyjne ceny i wygodne terminy wykonywania usług. Mamy do dyspozycji samochody o zróżnicowanym tonażu oraz kubaturze. Do przeprowadzki Praga Północ wykorzystujemy specjalne narzędzia i zabezpieczenia, które pozwalają nam na odpowiednią ochronę powierzonego nam mienia. Nasi tragarze to wspaniali pracownicy, o wysokiej kulturze osobistej i to właśnie oni odgrywają najważniejszą rolę w każdym zleceniu. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w pracę gwarantują satysfakcję naszych klientów, którzy często wracają do oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo usług i polecają je dalszym Odbiorcom.

Oferta przeprowadzki Praga Północ została rozbudowana na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku przeprowadzek. Nasze usługi obejmują zabezpieczenie mienia na czas przewozu, co oznacza, że odpowiednio pakujemy przedmioty przed uszkodzeniami czy usterkami. Wykorzystujemy do tego celu określone środki ochrony, które są dostosowane indywidualnie do każdego etapu przeprowadzki Praga Północ w zależności od jego specyfiki. To na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność za powierzone mienie, zatem musimy zrobić wszystko, aby dowieźć rzeczy w takim samym stanie, jakim były w momencie, gdy je zabraliśmy.

Ponadto oferujemy demontaż mebli, w momencie gdy ich gabaryty nie pozwalają na sprawne przemieszczanie ich w ciągach komunikacyjnych. Kiedy dojedziemy na miejsce meble są przez nas skręcane ponownie i ustawiane we wskazanym miejscu.

W początkowym etapie przeprowadzki Praga Północ pakujemy lub na życzenie Klienta dostarczamy materiały do zapakowania przedmiotów. Jesteśmy elastyczni, na każdym poziomie przeprowadzki Praga Północ dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Odbiorcy usług. Oferujemy również przemieszczanie oraz przewóz pianin czy fortepianów, a także magazynujemy rzeczy w sytuacjach, gdy Klient musi opuścić stare miejsce, a nowe nie jest jeszcze przygotowane do zamieszkania.

Tak szeroki wachlarz usług pozwala nam lepiej dostosować się do wymagań Klientów i ich potrzeb. Jedyna kwestia, która pozostaje niezmienna to jakość świadczonych przez nas usług, które pozostają zawsze na tym samym, wysokim poziomie.

Mapa Praga Północ

Zamów Przeprowadzkę

+48 537 637 961

[email protected]