Przeprowadzki Rembertów

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi związane z kompleksowymi przeprowadzkami. Możemy poszczycić się wieloletnią praktyką i ogromnym doświadczeniem – jesteśmy na rynku od dawna, a dotychczasowa działalność pozwoliła nam na zgromadzenie rzeszy zadowolonych Klientów.

W ramach przeprowadzki Rembertów oferujemy: załadunek oraz rozładunek mienia, zabezpieczenie przedmiotów podczas przewozu oraz rozstawienie rzeczy w miejscu wskazanym przez Odbiorcę usług. Świadczymy także pomoc na każdym etapie przeprowadzki Rembertów udzielając niezbędnego wsparcia i odpowiedzi na nurtujące Klientów pytania.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze i odpowiedniemu sprzętowi jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wachlarz usług, który obejmuje m.in.: przeprowadzki prywatne, przeprowadzki całych firm i biur, a także instytucji państwowych, transport mebli oraz antyków, transport pianin i fortepianów, przewóz sprzętu RTV/AGD, opróżnianie piwnic, mieszkań i eksmisje komornicze.

Nasi pracownicy działają niezwykle profesjonalnie, a przy tym szybko, bezpiecznie i bezstresowo. Są do dyspozycji Klienta 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Przeprowadzki Rembertów z naszą firmą to gwarancja wysokiego poziomu usług za rozsądną cenę. W zakresie przeprowadzki Rembertów jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę, zabezpieczenie przedmiotów przy transporcie, współpracę w dogodnych terminach i godzinach, montaż oraz demontaż mebli, a także wywóz i utylizację mebli czy też po prostu przestawienia mebli na miejscu bez transportu.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami współpracy, czego wynikiem będzie obopólna korzyść polegająca na współdziałaniu i osiągnięciu zamierzonego celu. Proponujemy Państwu nie tylko usługi przeprowadzkowe, ale i transport mienia na terenie Warszawy i okolic. Klient nie musi dbać o kartony czy pojemniki, gdyż dostarczamy je wedle potrzeb. Posiadamy także niezbędne materiały do bezpiecznego przewozu rzeczy kruchych, podatnych na wstrząsy – folię bąbelkową, a także koce czy stretch do owijania mebli.

Jako firma cieszymy się dużą popularnością, zaufaniem oraz doświadczeniem, które nabyliśmy przez wieloletnią działalność. Nasi Klienci wracają do nas i rekomendują nasze usługi. Dlatego też, jeśli interesują Cię przeprowadzki Rembertów – nie czekaj! Zadzwoń do nas lub skontaktuj się mailowo, a nie pożałujesz.

Mapa Rembertów

Zamów Przeprowadzkę

+48 537 637 961

[email protected]