Przeprowadzki Śródmieście

Przeprowadzkami zajmujemy się od lat – przez ten czas nabraliśmy dużego doświadczenia, a Klienci korzystający z naszych usług wracają do nas po kilka razy. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy przewóz mebli, a także wywóz i utylizację starych, zniszczonych przedmiotów.

Przeprowadzki Śródmieście są realizowane kompleksowo. Jesteśmy w stanie dostarczyć/użyczyć Państwu niezbędne kartony lub poinstruować jak prawidłowo spakować mienie albo po prostu zrobić to za Państwa. Dbamy bowiem o poprawne pakowanie oraz zabezpieczenie transportowanych przedmiotów i ich należyte wypakowanie i montaż w miejscu przeznaczenia. Nie boimy się zleceń nietypowych, trudnych w realizacji, jak np.: transport i wniesienie ciężkich sejfów czy kas pancernych, sprzętu informatycznego, medycznego, instrumentów muzycznych o wielkich gabarytach (pianina, fortepiany) wymagających szczególnej delikatności w przewozie i ostrożności. Dbamy, by każdy etap przeprowadzki Śródmieście przebiegł sprawnie, bez zbędnego stresu dla Odbiorcy usług.

Przeprowadzki Śródmieście z naszą firmą są przyjemnością, Klient nie musi segregować mienia, pakować przedmioty w kartony, które później należy opisać, znieść, przewieźć, wnieść i ponownie rozpakować. Tymi wszystkimi czynnościami może obarczyć naszych profesjonalistów, którzy z racji wieloletniego doświadczenia, potrafią zadbać o najmniejszy szczegół. Firmy istniejące na rynku zajmują się w większości jedynie transportem mebli i sprzętu, ale my mamy możliwość także przechowywania Państwa mienia.

Należy pamiętać, że przeprowadzki Śródmieście realizowane na własną rękę są zadaniem niezwykle trudnym, pracochłonnym. Dlatego też przychodzimy do Państwa z pomocą. Pomożemy przy demontażu i montażu mebli, sprzętów oraz w transporcie i wniesieniu przedmiotów. Nasza ekipa składa się bowiem ze sztabu fachowców zaangażowanych w zlecone im obowiązki. Są to prawdziwi entuzjaści swojej pracy, oddani i profesjonalni w każdym calu. Mogą być Państwo pewni, iż przeprowadzki Śródmieście zostaną wykonane rzetelnie i uczciwie, pod dyktando Klienta. Jeżeli więc planują Państwo przeprowadzkę lub potrzebuje jej ktoś z kręgu Waszych bliskich czy znajomych serdecznie zapraszamy do współpracy. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości, doradzimy i zaproponujemy wycenę usługi.

Mapa Śródmieście

Zamów Przeprowadzkę

+48 537 637 961

[email protected]