Przeprowadzki Ursus

Jeśli szukasz firmy, która bezproblemowo zadba o przeprowadzki Ursus to dobrze trafiłeś! Od lat przeprowadzamy mieszkania, domy, firmy i biura nie tylko na terenie Warszawy, ale i w jej okolicach. Nasi pracownicy swoim zaangażowaniem zapewnią Ci sto procent satysfakcji, przy możliwie najniższym koszcie. Zapewniamy kompletny sprzęt – posiadamy samochody o dużych gabarytach, wyposażone w windy ułatwiające przeprowadzki Ursus i nietypowe transporty. Mamy również możliwość angażu większej liczby wykwalifikowanych pracowników oraz odpowiedniej liczby samochodów, dostosowanej do Twoich potrzeb.

Oferujemy także pełen zakres usług przeprowadzkowych, tj. pakowania, rozstawiania w nowym miejscu czy przechowywania. Dbamy, by Twoje mienie nie uległo uszkodzeniu podczas przewozu. Oferujemy folie bąbelkowe, stretch, pasy, koce zabezpieczające, a także taśmy, gąbki ochronne, kartony i przekładki kartonowe.

Do usług lokalnych podchodzimy nie tylko wysoce profesjonalnie, ale i przyjacielsko. Naszym celem jest zadowolenie Klienta, dlatego też chcemy zaoferować Odbiorcom pomoc w magazynowaniu oraz starannym pakunku mienia, które zabezpieczy Twoje dobra podczas przeprowadzki Ursus. Nie musisz się niczym martwić, bo naszym zadaniem jest myśleć o wszystkim, począwszy od ochrony podłogi, poprzez dodatkowe kartony na nieprzydatne już rzeczy, które wedle życzenia możemy przekazać potrzebującym albo niezdatne do użytku po prostu wyrzucić. Pamiętaj, że z nami nie przepłacić. Każda przeprowadzka poprzedzona jest planem, o różnych budżetach, w zależności czy Klient chce kompleksowej usługi transportowej, czy może standardowej.

Ponadto zawsze odwdzięczamy się za zaufanie Klientów poprzez utrzymanie wysokiego poziomu usług na bazie naszej długoletniej praktyki w tym temacie oraz wiedzy. Mamy świadomość, że wysoka jakość oraz indywidualne podejście do każdego Klienta to klucz do większej liczby usatysfakcjonowanych Odbiorców, a co za tym idzie i zleceń.

Zatem jeżeli potrzebujesz przenieść biuro, przetransportować maszyny, meble lub towary z punktu A do punktu B – pomożemy Ci, a obszerna wiedza i doświadczenie w tym segmencie biznesowym są gwarantem zrealizowania usługi na wysokim poziomie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania – zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo – jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę i czekamy na Ciebie.

Mapa Ursus

Zamów Przeprowadzkę

+48 537 637 961

[email protected]