Przeprowadzki Ursynów

Przeprowadzki Ursynów realizujemy od dawna. Na samym początku byliśmy niewielką firmą, która zajmowała się usługami transportowymi, jednakże z roku na rok efektywnie rozszerzaliśmy profil działalności, aby ostatecznie skupić się na świadczeniu usług przeprowadzkowych kompleksowo. Dziś zlecenia wykonujemy na terenie całej Warszawy i okolic, a naszymi klientami są osoby prywatne, jak i duże, dobrze znane firmy i instytucje państwowe.

Przez lata zdobyliśmy ogromną wiedzę i szczegółowo zapoznaliśmy się ze specyfiką branży. Wypracowaliśmy silną pozycję na rynku oraz zaufanie setek klientów. Jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających Odbiorców, oferując przy tym pełen profesjonalizm, wysokie zorganizowanie oraz rzetelność oferowanych usług. Nasza kadra jest pewna, solidna, a także zgrana. Z kolei rozwinięte zaplecze techniczne jest gwarantem wykonania każdej usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy nastawieni na nieustanny rozwój. Nowe wyzwania i nietypowe zlecenia nie stanowią dla nas problemu. Przywieziemy Państwu każdy towar, o każdej porze i w każde możliwe miejsce. Wasze potrzeby skłaniają nas do szukania nowych rozwiązań.

Oferujemy szereg usług, które dostosowujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Naszą specjalnością są przeprowadzki Ursynów, a więc przeprowadzki lokalne. Transportujemy także ciężkie specjalistyczne maszyny, kasy pancerne czy pianina. Świadczone przez naszą firmę usługi są elastyczne, zatem każdy Klient może spośród nich wybrać te, których aktualnie potrzebuje.

Jeśli chodzi o przeprowadzki lokalne, to polegają one zwykle na zniesieniu rzeczy, zabezpieczeniu ich na samochodzie, transporcie oraz wniesieniu ich i ustawieniu w miejscu wyznaczonym przez Klienta. Na życzenie oraz w zależności od tego, czy Klient potrzebuje, nasza firma może zdemontować lub zmontować meble. Dodatkowo jesteśmy w stanie też zabezpieczyć mienie folią, zapakować i rozpakować rzeczy z kartonów.

W pakiecie naszych usług, oprócz przeprowadzki Ursynów znajduje się również transport i wnoszenie pianin, fortepianów. Instrumenty przenosimy na specjalnie dedykowanych do tego celu pasach, przez przeszkolonych pracowników firmy

Transportujemy także pojedyncze meble, kanapy, antyki, biurka oraz sprzęt AGD (zmywarki, pralki, lodówki). Na życzenie Odbiorcy możemy również dostarczyć taki sprzęt lub meble kupione wcześniej w sklepie. Zajmujemy się również likwidacją i opróżnianiem mieszkań. Możemy zutylizować niepotrzebne mienie lub przewieźć je na wysypisko. Poza tym nasza kadra oferuje zabezpieczenie mienia – udostępniamy folię bąbelkową, stretch, kartony. Zapraszamy do kontaktu.

Mapa Ursynów

Zamów Przeprowadzkę

+48 537 637 961

[email protected]