Przeprowadzki Wawer

Jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową, której głównym obszarem działalności są przeprowadzki lokalne w Warszawie – przede wszystkim przeprowadzki Wawer. Naszą specjalnością jest tworzenie optymalnych rozwiązań zarówno dla indywidualnych Klientów, jak i dla mikro/małych/średnich przedsiębiorstw, a także dla dużych firm, urzędów lub instytucji. Mamy przygotowanie w realizacji usług wymagających od nas odpowiedniego środka transportu czy też siły mięśni. Możemy pochwalić się specjalistycznym sprzętem, a także latami doświadczenia na rynku lokalnym, które pozwalają na realizację każdego, nawet nietypowego zadania. To, co wyróżnia nas od innych firm działającym na rynku lokalnym to nowoczesna flota, doświadczeni pracownicy i profesjonalni doradcy. Są to fundamenty naszej oferty przeprowadzki Wawer i jednocześnie gwaranty wysokiej jakości wykonywanych usług. Nasza strategia opiera się przede wszystkim na rzetelności, otwartości, uczciwości i pracowitości. Z tej strony daliśmy się poznać wielu Klientom, którzy rekomendują nas wśród innych osób jako solidnego kontrahenta oraz partnera w biznesie.

Standardowa usługa dedykowana Klientom indywidualnym polega na zniesieniu przedmiotów, zabezpieczeniu ich na samochodzie, przewozie oraz rozładunku i wniesieniu mienia do miejsca przeznaczenia. Majątek Klienta układamy i zabezpieczamy na przeznaczonym do transportu kontenerze za pomocą specjalnych pasów mocujących oraz koców.

Powyższą usługę podstawową jesteśmy w stanie rozszerzyć w zależności od potrzeb. Do usług dodatkowych, które oferujemy należy: zabezpieczenie mienia folią bąbelkową, stretch czy pudłami wykonanymi z tektury falistej, montaż/demontaż mebli, zapakowanie/rozpakowanie, załadunek/rozładunek w kilku miejscach, magazynowanie mienia.

Nasze usługi to nie tylko przeprowadzki Wawer, oferujemy także usługi dedykowane małym, kilkuosobowym firmom lub ogromnym korporacjom międzynarodowym. Przeprowadzaliśmy już m.in. biura, magazyny, urzędy, archiwa, apteki, biblioteki lub gabinety lekarskie. Ze względu na często skomplikowany proces logistyczny zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami oraz umówienie się na niezobowiązującą konsultację oraz holistyczną wycenę usługi. Jeżeli zaprosisz nas do współpracy na pewno nie pożałujesz, przeprowadzki Wawer z naszą firmą to sama przyjemność.

Mapa Wawer

Zamów Przeprowadzkę

+48 537 637 961

[email protected]