Przeprowadzki Wesoła

Przeprowadzki Wesoła są realizowane przez nas od lat. Zajmujemy się przenosinami domów i mieszkań na terenie Warszawy i okolic. Od momentu rozpoczęcia działalności wspólnie przeprowadziliśmy setki przeprowadzek zarówno osób prywatnych, jak i firm. Zajmujemy się również transportem instrumentów muzycznych oraz przewozem mebli. Warto zaznaczyć, iż pomagamy też przy niszczeniu dokumentów i magazynowaniu przedmiotów. Z naszej oferty skorzystali klienci indywidualni, instytucje, zakłady pracy, szpitale, urzędy, uczelnie i firmy. Potrafimy dopasować naszą ofertę do wysokich wymagań Klientów. Naszym atutem jest różnorodność realizowanych zadań.

Przeprowadzki Wesoła z naszą firmą są krokiem w stronę bezpieczeństwa i komfortu w zakresie przewozu mebli, instrumentów muzycznych i innych przedmiotów. Dajemy gwarancję, że już pierwsze wrażenie po zapoznaniu się z naszym pracownikiem będzie pozytywne. Nasi przedstawiciele wyczerpująco odpowiedzą na każde zadane przez Państwa pytanie i zaproponują odpowiedni sposób zrealizowania zlecenia. Jeżeli skorzystają Państwo z naszej oferty to na pewno nie pożałujecie. Świadczymy usługi najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Oferujemy nie tylko Przeprowadzki Wesoła osób prywatnych, ale także przeprowadzki biur. Mamy świadomość tego, że jest to kłopotliwy proces, który wymaga dobrej koordynacji i że żadna firma nie jest w stanie pozwolić sobie na długie przestoje w działalności wynikające z przeprowadzki. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w optymalizacji procesu związanego z przeprowadzkami biur, dzięki czemu szybko i sprawnie będą mogli Państwo wrócić do kontynuowania swojej działalności, tyle że w nowym miejscu. Naszym Klientom oferujemy demontaż oraz ponowny montaż mebli, transport urządzeń, a także wszelkiej dokumentacji. Jako że przeprowadzka biura jest świetną okazją to zrobienia porządku w dokumentacji, możemy zająć się również niszczeniem papierów, gwarantując przy tym pełną dyskrecję.

Podsumowując zajmujemy się: przeprowadzkami instytucji oraz firm niezależnie od charakteru działalności, przeprowadzkami osób indywidualnych z Warszawy lub okolic, magazynowaniem majątku, specjalistycznym transportem przedmiotów ciężkich, wielkogabarytowych, transportem instrumentów dętych, perkusyjnych i strunowych, przewozem dzieł sztuki, utylizacją sprzętów, niszczeniem dokumentacji, demontażem oraz montażem mebli czy sprzętów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań o telefon lub maila.

Mapa Wesoła

Zamów Przeprowadzkę

+48 537 637 961

[email protected]