Przeprowadzki Włochy

Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w przeprowadzkach prywatnych na terenie Warszawy i okolic. Przeprowadzki prywatne są nadal najczęściej odbywającymi się przeprowadzkami nie tylko w Warszawie, ale i w Polsce. Wymagają one odpowiedniego przygotowania oraz realizacji, zatem staramy się przede wszystkim dokładnie poznać specyfikę danej przeprowadzki oraz osobiste życzenia Klienta. W każdą wykonywaną usługę przeprowadzki Włochy wkładamy całe serce, maksymalnie się angażujemy i staramy się dopasować do potrzeb Odbiorców, a także sprostać Państwa oczekiwaniom. Wiemy, że w chwili, gdy przekroczymy próg Państwa domów, wkraczamy w Waszą prywatność. Dlatego też dbamy o miłą i przyjazną atmosferę. Chcemy, aby przeprowadzki Włochy były dla Państwa przyjemnym wspomnieniem. Nie ma znaczenia czy Klient decyduje się na kompleksową przeprowadzkę czy może usługę w standardowym zakresie – nasi doświadczeni pracownicy staną na wysokości zadania.

Oferujemy przeprowadzki w ujęciu holistycznym, czyli przeprowadzki kompleksowe. Przy wspomnianej opcji preferujemy oględziny, przy których ustalamy niezbędny zakres czynności, które wchodzą w skład zamówienia, określoną liczbę pracowników, a także wszelkie materiały, które przydadzą się w trakcie przenosin. Warto zauważyć, że materiały zabezpieczające są wliczone w cenę, a całkowity koszt zlecenia kalkulujemy indywidualnie dla każdego Odbiorcy. Kompleksowa usługa przeprowadzki Włochy polega na zapakowaniu rzeczy, szkła, ubrań, sprzętu RTV i artykułów gospodarstwa domowego, demontażu mebli oraz zabezpieczeniu określonymi materiałami na czas przewozu, załadunku i ustawieniu na samochodzie, transporcie mienia, rozładunku i wypakowaniu mienia, montażu mebli czy też rozstawieniu ich wedle uznania Klienta na miejscu docelowym. W tym przypadku przeprowadzki Włochy są dla Państwa jedynie formalnością, ponieważ koordynacją zajmujemy się my.

Jeśli chodzi o standardową przeprowadzkę, najczęściej wybieraną przez Państwa, to jeżeli zajdzie taka konieczność, kilka dni przed planowanymi przenosinami jesteśmy w stanie dowieźć Państwu niezbędną liczbę kartonów i materiałów pakowych, które Klient może kupić albo wypożyczyć. Przeprowadzka standardowa obejmuje załadunek mienia i jego zabezpieczenie w trakcie transportowania, przewóz do nowego miejsca, rozładunek i wniesienie do lokalu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani powyższymi formami przeprowadzki Włochy zapraszamy do kontaktu.

Mapa Włochy

Zamów Przeprowadzkę

+48 537 637 961

[email protected]