Planujesz Przeprowadzkę?

Dobrze trafiłeś! Nasza firma oferuje usługi przeprowadzkowe na terenie całej Warszawy i okolic.

Zadzwoń do nas
lub Wyślij e-mail

O firmie

Specjalizujemy się w przeprowadzkach na terenie całej Warszawy i okolic. Realizujemy przeprowadzki zarówno małe, jak i duże – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Wszystkie zlecenia wykonujemy w dogodnym dla Klienta terminie oraz pod jego dyktando. Staramy się oferować usługi najwyższej klasy przy możliwie najniższej cenie. Możemy pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w realizacji przeprowadzek. Nasze samochody są przystosowane do bezpiecznego przewozu przedmiotów wielkogabarytowych, ale nie zapominamy też o tych mniejszych, które niejednokrotnie stanowią dla Państwa wartość sentymentalną. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że często powierzacie nam Państwo dorobek swojego życia dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby Wasze mienie nie ucierpiało.

Usługi wykonujemy

Profesjonalnie

Setki zadowolonych Klientów, bardzo dobre opinie i jakość usług na najwyższym poziomie zapewniają nam prestiż wśród innych firm świadczących przeprowadzki na terenie Warszawy.

Bezpiecznie

Do realizacji przewozów używamy samochodów wyposażonych w odpowiednie narzędzia (windy), które ułatwiają nam załadunek i rozładunek. Jesteśmy w stanie zapewnić kartony, folie, taśmy czy worki, aby zabezpieczyć Państwa mienie i dać stuprocentową gwarancję bezpieczeństwa naszych transportów.

Kompleksowo

Staramy się sprostać nawet najwyższym wymaganiom i życzeniom Klienta. Realizujemy zlecenia począwszy od przewozu pianin i kas pancernych, po kompleksowe przeprowadzki mieszkań i biur.

Punktualnie

Doświadczenie w branży i fachowość naszych pracowników pozwala nam na zaprojektowanie logistycznego transportu, bez zbędnych kosztów tak, aby wszystkie elementy przeprowadzki odbyły się zgodnie z planem.

Przeprowadzki prywatne, przeprowadzki firm, magazynowanie mienia